قیمت قیرگونی درتهران / اجرای تضمینی

قیمت قیرگونی ، لیست جدید قیمت قیر و گونی ، قیمت اجرای قیرگونی تک لایه ، قیمت اجرایقیر گونی دولایه در تهران و کرج با تضمین کیفیت .

اجرای قیرگونی در تهران
انجام قیرگونی در تهران و کرج

اهمیت اجرای قیرگونی

یکی از مهمترین مواردی که در هنگام ساخت و ساز ساختمان های مسکونی و تجاری و اداری و همچنین اجرای پروژه های عمرانی باید به آن پرداخته شود ، سعی در افزایش ضریب مقاومت و پایداری ساختمان در مقابل رطوبت و نم و نشت آب از طرق مختلف می باشد. ایزوگام و قیرگونی از جمله مصالحی هستند که به منظور محافظت از ساختمان در مقابل آب و رطوبت استفاده می شود. در صورتی که عایق کاری ساختمان به درستی انجام نشود، بعد از مدتی و با شروع فصل بارندگی و بالا رفتن رطوبت هوا، بنا با مشکلات عدیده ای مواجه می شود و به همین دلیل اهمیت عایق کاری در مناطقی که از آب و هوای مرطوبی برخوردار هستند، بیشتر است.

قیرگونی چیست ؟

یکی از روش های عایقکاری ساختمان ، عایقکاری با استفاده قیرگونی می باشد . قیر گونی همانطور که از نام آن مشخص است ، نوعی عایق ضد رطوبت است که از لایه های غیر خالص و پالایشی و گونی کنفی ( چتایی ) تشکیل شده است .

قیرگونی یا ایزوگام

قیرگونی بهتر است یا ایزوگام ،همانطور که می دانید مواد اولیه و همچنین نحوه عملکرد قیرگونی و ایزوگام چندان متفاوت نیست و شاید بتوان ادعا کرد که ایزوگام همان قیرگونی بصورت پیش ساخته و شکل صنعتی آن است . تنها فرق مهم ایزوگام با قیرگونی  در این است که در قیرگونی آسفالت به کار نمی رود در صورتی که در تهیه ایزوگام از آسفالت استفاده شده است. با وجود این تفاوتی که بین این دو عایق وجود دارد، گاهی اوقات از آنها به یک منظور استفاده می شود. حتی در بعضی مواقع می توان از هر کدام به جای دیگری استفاده کرد.

مزایا و معایب قیرگونی

با توجه به همه ی موارد گفته شده، باز هم قیرگونی مزایای زیادی دارد که افراد را به استفاده از این روش سنتی ترغیب می کند. بعضی از این روش ها عبارتند از:

 • هزینه کمتر و به صرفه بودن

 • استفاده از موادی که در کشور به وفور یافت می شوند و قیمت کمتری نیز دارند

 • نیاز نداشتن به وسایل تخصصی

 • عایق بندی کامل محیط با پر کردن درزها

قیمت اجرای قیرگونی در تهران

قیمت قیرگونی ،عوامل و شرایط بسیاری در قیمت قیرگونی و قیمت اجرای قیرگونی در تهران تاثیرگذار هستند. اینکه چه محیطی را قیرگونی می کنید یا اینکه چه وسعتی را عایق می کنید در تعیین قیمت موثر است. پیشنهاد می کنیم برای قیرگونی از مواد درجه یک استفاده کنید تا حداقل در فاصله نزدیک دچار مشکل نشوید. قیر مناسب، قیری است که در هنگام سوختن از آن دود بلند نشود.همچنین گونی استفاده شده در این کار وارداتی و نو است و عاری از پوسیدگی و یا درز می باشد.

قیمت قیرگونی در تهران توسط شرکت ایزوگام سپهر

قیمت قیرگونی ،لیست جدید قیمت انواع قیر مرغو ب در تهران ، قیمت دستمزد اجرای قیرگونی در تمامی مناطق تهران وحومه به شرح زیر می باشد :

 • قیمت اجرا قیرگونه یک لایه با مصالح هر مترمربع
 • قیمت اجرای قیرگونی دولیه با مصالح هرمترمربع
 • قیمت قیرگونی سه لایه با مصالح هرمتربربع
 • قیمت دستمزد اجرای قیرگونی یک لایه
 • قیمت دستمزد قیرگونی دولایه
 • قیمت دستمزد قیرگونی سه لایه
 • قیمت هر بشکه قیرشل پاسارگاد
 • قیمت هر بشکه قیر مخلوط پاسارگاد
 • قیمت قیرکارتن

برای دریافت لیست قیمت قیرگونی و همچنین دریافت لیست قیمت آسفالت و قیرگونی در تهران با مشاورین شرکت ایزوگام سپهر تماس بگیرید.

لیست قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان را از ایزوگام سپهر نمایندگی ایزوگام بام گستردلیجان در تهران دریافت نمایید . همکاران ما ضمن انجام خدمات مشاوره بصورت کاملا رایگان ، آماده اند تا با بازدید کارشناسی رایگان از محل شما را از هزینه تمام شده انواع عایقکاری ساختمان مطلع نمایند .

لیست جدیدترین و بروز ترین قیمت انواع ایزوگام دلیجان را با تخفیف بسیار ویژه و نصب و احرا توسط شرکت ایزوگام سپهر با ضمانت نامه کتبی ده ساله می توانید از ما بخواهید . کافی ست تا نام قیمت ایزوگام را در مروگر گوگل جستجوکنید .

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا