قیرگونی استخر

قیرگونی استخر ،کف و دیوارهای استخر یکی از مکان هایی است که به دلیل تماس مداوم و مستقیم با حجم بالای آب و رطوبت و به منظور جلوگیری از نشت آب به مکان های دیگر ساختمان نیاز به قیرگونی و عایق کاری دارد .

چرا قیرگونی استخر؟

قیر گونی استخر ،دلایل فراوانی وجود دارد که ما را متقاعد می نماید برای عایقکاری و ایزوله نمودن استخر از قیر گونی استفاده نماییم ، مقاومت قیرگونی و همچنین انعطاف پذیری بالای این عایق موجب میگردد تا در شرایط نوسانات درجه حرارت متحمل شکستگی و ترک خوردگی نگردد ، ضخامت قیرگونی امری دلخواه می باشد و بسته بیه نیاز میتوان از لایه های قیرگونی با ضخامت و تعداد دلخواه اسفاده نمود .

قیرگونی عایق ضدآب تشکیل شده از فرآورده های نفتی است که به دلیل نفوذ ناپذیری صد در صدی و مقاومت و طول عمر بالا ، یکی از بهترین گزینه ها برای عایق کاری کف و دیوارهای استخر می باشد .

انجام قیرگونی استخر در تهران

قیرگونی و عایقکاری استخر در تهران و کرج در سریعترین زمان و با بهترین کیفیت و ارزانترین قیمت به همراه ضمانت نامه کتبی ده ساله و بیمه رایگان توسط متخصصین ایزوگام سپهر انجام می پذیرد ، جهت دریافت مشاوره و یا ثبت سفارش و دریافت قیمت قیرگونی و آسفالت کافی ست با ما تماس بگیرید .

برای استعلام قیمت روز انواع ایزوگام و آگاهی از آخرین لیست قیمت ایزوگام در بازار و دریافت قیمت نصب ایزوگام همین حالا با ما تماس بگیرید . همچنین می توانید یا یک جستجوی ساده در شبکه آپارات به وب سایت ایزوگام سپهر دسترسی داشته باشید .

تماس با ما مشاور آنلاین