قیمت ایزوگام در محله شوش تهران

قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در محله شوش تهران

قیمت ایزوگام در شوش تهران ، در ادامه مجموعه مقالات بررسی قیمت انواع ایزوگام با نصب در تهران و کرج ، توسط شرکت ایزوگام سپهر ، امروز در این مقاله لازم است تا کمی در باره قیمت انواع ایزوگام مرغوب و استاندارد با نصب و اجرا در محله شوش تهران بپردازیم .

شوش، نام یکی از قدیمی‌ترین محله‌هایی است که در منطقه ۱۵ تهران واقع شده است. بیشتر قسمت‌های این محله را خانه‌هایی با بافت قدیمی تشکیل داده‌اند؛ خانه‌هایی که امروزه اکثر آن‌ها در حال بازسازی هستند.

شوش، محله‌ای است که از شمال به خیابان شوش شرقی، از جنوب به خیابان‌های تاجیک، رضاخانی، جهانیان و کوه گچی، از شرق به خیابان هفده شهریور و از غرب به خیابان فدایان اسلام و میدان شوش منتهی می‌شود.

 

تلفن تماس با ایزوگام سپهر
تلفن تماس با ایزوگام سپهر

تلفن تماس مشاورین ایزوگام سپهر : 09125957906

 

نمایندگی فروش و نصب ایزوگام در تهران

شرکت ایزوگام سپهر سال هاست که با ارائه خدمات عایقکاری ساختمان از جمله فروش و نصب ایزوگام در تمامی مناطق و محلات تهران ، اجرای قیرگونی و آسفالت و همچنین تعمیران و تعویض ایزوگام های فرسوده و معیوب در خدمت همشهریان عزیز می باشد .

انواع ایزوگام در ایران

از نظر نوع ایزوگام انواع ایزوگام ساده ، ایزوگام فویلدار ، ایزوگام طرح دار ، ایزوگام ایزوشینگل ، ایزوگام سردسیری و ایزوگام گرمسیری از برندهای متفاوت و با قیمت های متفاوت موجود می باشد که بهتر است جهت استعلام قیمت انواع ایزوگام با نصب و اجرا حتما با مشاورین ایزوگام سپهر تماس بگیرید .

قیمت ایزوگام

قیمت ایزوگام با توجه به این مورد که ایزوگام از انواع مختلفی برخوردار می باشد و هر نوع ایزوگام توسط شرکت های مختلف و با برندها و کیفیت های متفاوتی تولید و عرضه می گردد و همچنین قیمت نصب و اجرای ایزوگام ارتباط مستقیم با مساحت و متراژ محل نصب ایزوگام دارد به همین دلیل بهتر است قبل خرید ایزوگام و ثبت سفارش با مشاورین ایزوگام سپهر تماس بگیرید . همکاران ما در سریعترین زمان بصورت کاملا رایگان از محل مورد نظر شما بازدید نموده و با کارشناسی دقیق هزینه نهایی اجرای ایزوگام را خدمت شما اعلام می نمایند .

 

قیمت ایزوگام در محله شوش در جنوب تهران
قیمت ایزوگام در شوش تهران

قیمت ایزوگام با نصب در تهران

لطفا برای استعلام قیمت ایزوگام با نصب و اجرا ، لیست قیمت انواع ایزوگام دلیجان در تهران ، قیمت ایزوگام با نصب در شمال تهران ، قیمت ایزوگام با نصب و اجرا در جنوب تهران ، قیمت ایزوگام در منطقه شرق تهران ، قیمت ایزوگام با نصب در غرب تهران ، دریافت قیمت جدید ایزوگام در سال 1400 با ما تماس بگیرید .

 

ارسال پاسخ

تماس با ما مشاور آنلاین