لیست قیمت جدید انواع ایزوگام دلیجان در سال 1400

قیمت ایزوگام شرق دلیجان ، قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان ، قیمت ایزوگام اصل دلیجان، قیمت ایزوگام یکتابام دلیجان،قیمت ایزوگام آسیا گستر دلیجان ، قیمت ایزوگام آسیاگستردلیجان ، قیمت ایزوگام غرب گستر دلیجان ، قیمت ایزوگام آسا بام دلیجان ، قیمت ایزوگام آسمان گستر دلیجان ، قیمت ایزوگام سپهر گستر دلیجان ، قیمت ایزوگام پشم شیشه مرکزی دلیجان ، قیمت ایزوگام هیرمان ، قیمت ایزوگام بردین دلیجان ،قیمت ایزوگام مشکین شرق دلیجان ،

ایزوگام چیست ؟

ایزوگام نوعی عایق رطوبتی بر پایه نفت می باشد که از یک یا چند لایه قیر و الیاف پلیستر ( تیشو ) تشکیل شده است . ایزوگام نسبت به دیگر انواع عایق ضد آب نظیر قیرگونی و آسفالت از مزایای بسیار بالاتری برخوردار می باشد . ایزوگام ، عایق رطوبتی آماده با نصب و اجرای بسیار ساده است و البته از دوام و طول عمر بسیار بالاتری نسبت به قیر گونی برخوردار است . در کنار تمام مطالب گفته شده اجرا و نصب ایزوگام از قیمت تمام شده بمراتب مقرون به صرفه تر نسب به قیمت قیرگونی و قیمت آسفالت برخورداراست.

ایزوگام دلیجان

ایزوگام دلیجان یک برندمعتبر ، سرشناس و شناخته شده در صنعت تولید انواع عایق های  پیش ساخته رطوبتی و ضد آب در ایران می باشد ، به گونه ایی در بیشتر موارد استفاده از برند ایزوگام دلیجان بصورت پسوند یا پیشوند در بسیاری از نام های ایزوگام های موجود دیده می شود . دلیل این امر فراوانی و تمرکز کارخانجات تولید کننده ایزوگام در دلیجان اصفهان می باشد .

در دلیجان انواع ایزوگام سردسیری ، گرمسیری ، ساده پودری ، تک لایه و دولایه ، ایزوگام فویل دار و انواع ایزوگام های طرح دار با کیفیت و قیمت های بسیار متنوع تولید و عرضه و در بیشتر موارد به دیگر کشورها صادر میگردد .

عوامل موثر در قیمت ایزوگام دلیجان

عوامل چندی در میزان قیمت انواع ایزوگام دلیجان موثر هستند که در این بخش به تعدادی از این عوامل اشاره میگردد.

 • نوع ایزوگام مصرفی

انواع ایزوگام با برند دلیجان در مدل ها متفاوت و با کیفیت ها ی مختلف و با برندهای متفاوت موجود است ، انواع ایزوگام تک لایه ، دولایه ، فویلدار آلومینیومی ، ایزوگام طرح دار، ایزوگام شنی و آسان چسب که هرکدام نسبت به کیفیت و مواد اولیه مورد استفاده مسلما در بازار دارای قیمتی خاص هستند .

 • قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و بدون نصب

ممکن است شما ایزوگام دلیجان مورد نیاز خود را بصورت رول از شرکت ایزوگام سپهر خریداری نمایید . در چنین حالتی هیچگونه هزینه جانبی دیگر به قیمت نهایی ایزوگام اضافه نمی گردد و ما ایزوگام رول را با قیمت درب کارخانه به شما تحویل خواهیم داد . اما چنانچه نصب و اجرای ایزوگام را به کارکنان ما واگذار نمایید ، هزینه ثابتی به عنوان اجرت نصب ایزوگام بصورت قیمت ایزوگام دلیجان هر متر مربع قابل محاسبه خواهد بود که این هزینه مسلما به متراژ و مساحت محل ایزوگام وابسته می باشد .

 • مساحت محل انجام ایزوگام

مساحت و متراژ محل انجام نصب ایزوگام یکی از عوامل بسیار مهم در قیمت ایزوگام با نصب در تهران می باشد . به هر اندازه که  رقم متراژ محل نصب بیشتر باشد ، قیمت هر متر ایزوگام نیز کمتر محاسبه می گردد.

جدول قیمت انواع ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران

جدول آخرین وضعیت قیمت انواع ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا در تهران و کرج به صورت هر متر مربع به شرح زیر می باشد :

 • قیمت ایزوگام حفاظ بام دلیجان نوع ساده پودری BOF با نصب و اجرا هرمتر مربع 43.000 تومان
 • قیمت ایزوگام حفاظ بام دلیجان آلومینیومی BOF  با نصب و اجرا هر متر مربع 44.000 تومان
 • قیمت ایزوگام پشم شیشه دلیجان ساده ، استاندارد با نصب و اجرا هر مترمربع 43.000 تومان
 • قیمت ایزوگام پشم شیشه دلیجان آلومینیومی استاندارد با نصب و اجرا هر مترمربع 44.000 تومان
 • قیمت ایزوگام سپهرگستر دلیجان ساده پودری ، استاندارد با نصب و اجرا هر مترمربع 43.000 تومان
 • قیمت ایزوگام سپهرگستردلیجان آلومینیوم ، استاندارد با نصب و اجرا هر مترمربع 44.000 تومان
 • قیمت ایزوگام عایق مرجان دلیجان پودری BPP ، با نصب و اجرا هرمترمربع 44.000 تومان
 • قیمت ایزوگام عایق شرق دلیجان آلومینیومی BPP ، با نصب و اجرا هرمترمربع 44.000 تومان