عوامل موثر در معیوب شدن ایزوگام

گذشت زمان ، خراشیدگی و یا سوراخ شده ایزوگام توسط اجسام تیز ، شکستگی و ترک خوردگی در اثر سرما و گرمای شدید و از همه مهمتر نصب نا صحیح ایزوگام توسط نصابان غیر حرفه ایی و عدم بندکشی و درزگیری دقیق لایه ها از مهمترین عواملی هستند که موجب نفوذ و نشت آب از روزنه های بوجود آمده به داخل ساختمان میشوند .

در زمان نصب ایزوگام لبه بیرونی هر ورق حدود 10 سانتیمتر روی ورق قبلی قرار داده می شود . با حرارت دادن این ناحیه هر دو ورق ایزوگام بهم هم دوخته می شوند تا از نفوذ آب از محل اتصال لایه ها جلوگیری شود . حال اگر عمل درزگیری و دوخت لایه ها بدرستی انجام نگیرد ، از فاصله بین دولایه ایزوگام آب به راحتی عبور نموده و وارد خانه می شود .

ورود و نفوذ آب معمولا هزینه سنگین عیب یابی ، نشت یابی ، ترمیم و تعویض ایزوگام فرسوده و معیوب و همچنین هزینه ترمیم اجزای داخلی نظیر گچ سقف و رنگ و نقاشی ساختمان را بر دوش مالک تحمیل می نماید .

چگونه ایزوگام فرسوده را ترمیم یا تعویض نماییم ؟

نشت یابی و عیب یابی و ترمیم ایزوگام های معیوب و یا تعویض ایزوگام های قدیمی و فرسوده یک کارکاملا تخصصی است که می باید توسط نصابان باتجربه و حرفه ایی صورت پذیرد .

پیدا نمودن محل دقیق نشتی و وصله کردن ایزوگام ، کندن ایزوگام قدیمی و زیرسازی مناسب برای نصب ایزوگام جدید به مراتب دشوارتر از نصب و اجرای ایزوگام از ابتدا می باشد.

هزینه تعمیرات ایزوگام
هزینه تعمیرات ایزوگام در تهران

انجام خدمات نصب و تعمیرات ایزوگام در تهران

شرکت ایزوگام سپهر یکی از شرکت های با تجربه چندین ساله در زمینه فروش و نصب ایزوگام در تهران می باشد که با دراختیار داشتن مجرب ترین و با تجربه ترین نصابان آماده انجام کلیه امورعایقکاری ساختمان ، نصب و اجرای ایزوگام ، عیب یابی و ترمیم و تعویض ایزوگامهای فرسوده در تمامی مناطق 22 گانه تهران می باشد .

دیگر لازم نیست نگران نشت و چکه کردن آب از سقف خانه باشید ما به شما تضمین میدهیم . قیمت ایزوگام و همچنین قیمت نصب ایزوگام و هزینه تعمیرات ایزوگام های فرسوده را میتوانید از طریق تماس تلفنی با مشاورین ایزوگام سپهر جویا شوید .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *