ایزوگام سقف ساختمان در تهران و کرج

ایزوگام سقف ساختمان ،سقف ساختمان به عنوان یک سپر در برابر عوامل طبیعی و محیطی و عوام غیر طبیعی مهمترین بخش ساختمان را تشکیل می دهد . سقف ساختمان تنها بخش ساختمان می باشد که به صورت مستقیم در معرض تابش نور خورشید و بارش برف و باران و تغییرات محیطی به لحاظ دمای هوا در زمستان و تابستان می باشد .

نصب ایزوگام سقف ساختمان

سقف خانه ممکن است در انواع سقف تیرچوبی در مناطق روستایی ، سقف طاقی ، سقف تیرآهنی ، سقف بتونی یا تیرچه بلوک و یا شیروانی در انواع سقف ساده ، شیب دار و سقف های غیر هم سطح دیده شوند .

عایقبندی و ایزوله نمودن سقف ساختمان یکی از مهمترین اقدامات در پروژه های ساخت و ساز می باشد . چرا که اگر ایزوله کردن سقف به درستی انجام نگیرد با نفوذ آب در زمان بارندگی علاوه بر تحمیل وقت و هزینه سنگین ، خسارت های فراوانی را به سطوح داخلی ساختمان تحمیل می نماید .

امروزه بهترین گزینه برای ایزوله نمودن سقف ها و عایقکاری استفاده از ایزوگام می باشد . ایزوگام یک ورق چند لایه پیش ساخته است که از ترکیب قیر و الیاف تیشو و پلی استر تولید شده است . ایزوگام سقف ساختمان به طور کامل و با پوشش صد درصدی می تواند از نفوذ آب و رطوبت به داخل ساختمان جلوگیری نماید .

نصب ایزوگام سقف ساختمان

ایزوگام سقف / نصب و اجرای ایزوگام سقف ساختمان تخصص ماست ، ما با تجربه چندین ساله در فروش و نصب ایزوگام در تمامی نقاط تهران و حومه و دراختیار داشتن تیم نصابان کاملا حرفه ایی آماده عقد قرارداد با ضمانت نامه کتبی بدون قید و شرط 10 ساله و بیمه نامه معتبر هستیم . شما با آسودگی خیال می توانید انجام کارنصب ایزوگام سقف ، ایزوگام سقف شیروانی ،ایزوگام سقف خانه ، ایزوگام سقف آپارتمان ، ایزوگام سقف شیب دار ، ایزوگام سقف غیر هم سطح ، ایزوگام سقف سوله ، ایزوگام سقف کاذب ، ایزوگام سقف فلزی، ایزوگام سقف چوبی را به ما بسپارید . برای دریافت اطلاعات بیشتر لطفا با مشاورین ایزوگام سپهر تماس بگیرید .

نصب ایزوگام سقف ساختمان

ایزوگام مناسب برای سقف ساختمان

انتخاب ایزوگام مناسب برای سقف ساختمان نیازمند بررسی کارشناسی است و به راحتی نمی توان نوع خاصی از ایزوگام را برای نصب ایزوگام ساختمان توصیه نمود ، تنوع در انواع سقف های ساختمان و تنوع در شرایط آب و هوایی موجب گردیده تا در شرایط متفاوت ، نوع خاصی از ایزوگام پیشنهاد شود . اما در کل به این نکته توجه داشته باشید که به دلیل واقع شدن سقف در برابر تابش مستقیم ایزوگام و گرما و سرمای شدید در هنگام انتخاب ایزوگام برای سقف ساختمان موارد زیر را در نظر داشته باشید :

  • برای نصب ایزوگام سقف ساختمان حتما از ایزوگام فویلدار آلومینیومی استفاده کنید.
  • ایزوگام چند لایه با ضخامت 4 میلیمتر یا بیشتر را انتخاب نمایید .
  • ایزوگامی را انتخاب کنید که از قیر طبیعی و پالایشگاهی تولید شده و دارای نشان استاندارد باشد
  • ایزوگامی را انتخاب کنید که حالت انعطاف پذیری خوبی داشته باشد . برای تست می توانید یک تکه ایزوگام را با دست خود خم کنید .
  • کاتالوگ ایزوگام مورد نظر را مطالعه نمایید و ایزوگامی را انتخاب کنید که تحمل تغییرات دما را از منفی 30 درجه سانتیگراد تا مثبت 140 درجه سانتیگراد را داشته باشد .
  • قبل از خرید ایزوگام حتما با یک مرجع معتبر و با سابقه مشورت کنید
  • و از همه مهمتر نصب ایزوگام را به متخصص با تجربه واگذار نمایید .

اجمالا جهت عایقکاری سقف خانه ما استفاده از ایزوگام بام گستر دلیجان را توصیه می نماییم . ایزوگام بام گستر دلیجان ثبت 117 تمامی مشخصات یک ایزوگام مرغوب و با کیفیت را داراست و علاوه بر آن دارای 10 سال ضمانت نامه کتبی و 5 سال بیمه دانا نیز میباشد . برای دریافت قیمت ایزوگام بام گستر دلیجان و دریافت قیمت ایزوگام دلیجان حتما با ما تماس بگیرید .

 

قیمت ایزوگام
قیمت ایزوگام سقف خانه با 10 سال ضمانت

قیمت ایزوگام سقف

قیمت ایزوگام ، در وب سایت ایزوگام سپهر به راحتی می توانید در جریان قیمت جدید و بروز شده انواع ایزوگام قرار بگیرید . کفی است برای دریافت قیمت ایزوگام سقف شیروانی ، قیمت ایزوگام سقف خانه ، قیمت ایزوگام سقف آپارتمان ، قیمت ایزوگام سقف کاذب ، قیمت ایزوگام شقف شیب دار ، قیمت ایزوگام سقف غیر هم سطح ، قیمت ایزوگام سقف فلزی ، به صفحه استعلام قیمت ایزوگام در وب سایت ایزوگام سپهر مراجعه نمایید و یا از طریق لینک زیر ما بشاوران شرکت تماس بگیرید

دیدگاه‌ خود را بنویسید

پیمایش به بالا