قیمت ایزوگام دلیجان با هزینه نصب

قیمت ایزوگام دلیجان با هزینه نصب  ، اگر شما هم تصمیم دارید برای عایقکاری و ایزوله کردن ساختمان خود در برابر نم و رطوبت اقدام کنید ، لازم است جهت برآورد هزینه نصب ایزوگام ابتدا از قیمت ایزوگام دلیجان با نصب و اجرا هر متر مربع آگاهی داشته باشید . ما امروز در این مقاله از وب سایت ایزوگام سپهر ، قصد داریم تا شما را با قیمت روز انواع ایزوگام دلیجان آشنا نماییم پس با ما همراه شوید .

قیمت ایزوگام دلیجان با هزینه نصب و اجرا هر مترمربع

قبل از چیز ابتدا باید کمی در مورد ایزوگام بدانیم .

معرفی ایزوگام

ایزوگام یک ورق عایق رطوبتی می باشد که برای جلوگیری از نفوذ آب و رطوبت مورد استفاده قرار میگیرد . این محصول از فرآورده‌های نفتی یعنی قیر پالایشی و طبیعی تولید میشود . امروزه در بیش‌تر ساختمان‌ها چه در مرحله پی و فونداسیون و چه در ایزولاسیون دیوارها، سرویس‌ها و پشت بام، ایزولاسیون با لایه عایق رطوبتی انجام می‌شود. قیمت ایزوگام یکی از مهم‌ترین فاکتورهای بسیار مهم در تعیین میزان هزینه ساخت و ساز ساختمان و پروژهای عمرانی است که برای مشتریان اهمیت دارد.

نوسانات قیمت ایزوگام دلیجان

در نوسانات قیمت ایزوگام دلیجان عوامل بسیاری بصورت مستقیم یا غیر مستقیم نقش داشته و دارند . از جمله این موارد می توان به موارد زیر اشاره نمود :

  • نقش قیر در قیمت ایزوگام

بطور کلی دونوع قیر ممکن است در تولید ایزوگام مورد نظر استفاده شود . فیر مورد استفاده یا طبیعی ( پالایشگاهی ) و یا قیر دمیده یا اکسیده می باشد . قیر طبیعی دارای کیفیت بسیار بالاتری نسبت به انواع دیگر بوده و به همین دلیل ، ورق ایزوگام تولید شده از قیر طبیعی دارای قیمت بیشتری می باشد .

  • نقش فویل آلومینیوم در قیمت ایزوگام

فویل یک لایه آلومینیوم با ضخامت ها و طرح و رنگ های مختلف است که از آن برای روکش کردن ورق ایزوگام استفاده می شود . این لایه تاثیر مهمی در پایداری و مقاومت ایزوگام در برابر تابش نور خورشید ایفا مینماید . اینکه ایزوگام مورد نظر ما فویلدار باشد یا نه ، و اینکه فویل مورد نظر از چه ضخامت و کیفیتی برخوردار باشد تاثیر بسیار زیادی در قیمت ایزوگام خواهد گذاشت .

  • نقش الیاف تیشو درقیمت ایزوگام

همانطورکه می دانید یکی از مواد تشکیل دهنده ایزوگام الیاف تیشو یا الیاف پشم شیشه‌‌‌ای می باشد.
این نوع الیاف در لایه‌های بیرونی ایزوگام به کار می‌رود و موجب پایداری بیشتر ایزوگام می‌گردد و مانع از شکستن و تا خوردن ایزوگام می‌گردد.الیاف تیشو یک محصول وارداتی است و قیمت آن بسته به کیفیت و قیمت روز ارز متفاوت می باشد . الیاف تیشو بسته به شرایط در طول سال باعث تغییر قیمت و در برخی مواقع منجر به افزایش شدید قیمت می‌شود، همین موضوع بر روی قیمت ایزوگام تاثیر می‌گذارد.

  • نقش پلی استر در قیمت ایزوگام

در مقالات قیر و گونی به این نکته واقف شدیم که در بین لایه های قیر از گونی کنفی استفاده می شد . در ایزوگام جای گونی کنفی را الیاف پلی استر پر نموده است . الیاف پلی استر در لایه های قیر در ایزوگام قرار میگیرد و بخش بسیار مهم تولید ایزوگام محسوب میگردد . پلی استر نیز شرایطی هم مانند الیاف تیشو داشته و قیمت و کیفیت این الیاف مستقیما روی قیمت ایزوگام تاثیرگذار است .

  • نوع و برند ایزوگام

تولیدات ایزوگام منحصر به یک نوع یا یک برند خاص نمی باشد . انواع ایزوگام تک لایه ساده ، تک لایه فویلدار ، ایزوگام دولایه با ضخامت از 3 میلیمتر تا 5.5 میلیمتر ، ایزوگام سردسیری ، ایزوگام گرمسیری ، ایزوگام طرحدار ، ایزوگام شنی و … از برندهای متفاوت و با کیفیت های بسیار متنوع در بازار موجود است که البته قیمت های بسیار متفاوتی را در هنگام خرید شاهد هستید .

 

قیمت ایزوگام دلیجان بروز

قیمت ایزوگام دلیجان بروز درجه یک بر اساس برند و نوع ساخت ( ساده ، فویلدار ، طرحدار ) و کیفیت مواد اولیه به کارگرفته شده در مراحل تولید و همچنین نوع ایزوگام (یک لایه یا چند لایه) مشخص می شود. اطلاع از لیست قیمت ایزوگام درب کارخانه برای خریداران به صورت مستقیم قطعا یک فرصت فوق العاده به شمار می آید. چرا که خریداران می تواند به سادگی محصول دلخواه خود را با قیمت واقعی و تصویب شده خریداری نموده و دجار درگیری های دلال بازی در بازار نشوند .

برای دریافت قیمت روز انواع ایزوگام بصورت آنلاین کافیست تا به بخش استعلام قیمت ایزوگام در وب سایت ما مراجعه نمایید . در این صفحه می توانید لیست جدید قیمت انواع ایزوگام را از معتبرترین برندها و با کیفیت استاندارد مشاهده نموده و از بین آنها ایزوگام دلخواه خود را انتخاب نمایید . همچنین می توانید برای دریافت خدمات دیگر شرکت ما نظیر دریافت قیمت فیرگونی ، قیمت قیرگونی و آسفالت ، با مشاوران ایزوگام سپهر گفتگو نمایید.

 

 

تلفن تماس با ایزوگام سپهر
تلفن تماس با ایزوگام سپهر

تلفن تماس مشاورین ایزوگام سپهر : 0912595790

 

5/5 - (1 امتیاز)

دیدگاه‌ خود را بنویسید

error: Content is protected !!
پیمایش به بالا
تماس با ما مشاور آنلاین