ایزوگام خود چسب یا آسان چسب چیست ؟

با آنکه نصب ایزوگام نسبت به قیرگونی به مراتب راحت تر و آسانتر می باشد ، در هر حال اجرای ایزوگام نیاز به گرم کردن توسط مشعل های گاسوز دارد . این کار علاوه برخطرات زیاد نظیر سوختگی و غیره از نظر زیست محیطی نیز با ایجاد آلایندگی همراه میباشد.

همین امر موجب شد تا تولید کنندگان عایق های رطوبتی همواره در صدد تولید نوعی از ایزوگام باشند که با حفظ مقاومت و طول عمر ، از نظر نصب و اجرا شرایطی بسیار راحت تر و بدون خطر تر و با آلایندگی کمتر باشند .

ایزوگام خود چسب یا آسان چسب ، نسل جدید ایزوگام با تکنولوژی و فن آوری جدید بوده که نصب و اجرای آن فوق العاده آسان می باشد . ایزوگام آسان چسب بصورت ورق های با عرض 5 و 10 و 20 و 50 و 100 سانتیمتری تولید و در بازار موجود می باشد . برای نصب ایزوگام خود چسب دیگر نیازی به گرم کردن و مشعل نیست و این ورق به راحتی روی هر سطحی چسبیده می شود .

انعطاف پذیری و دوام و طول عمر این عایق با دیگر انواع ایزوگام تفاوتی ندارد و از آن می توان برای عایق کاری تمام اجزا و سطوح داخلی و خارجی ساختمان استفاده نمود.

مزایای ایزوگام آسان چسب

  • نصب ایزوگام آسان چسب بسیار ساده و راحت است
  • مقاومت و دوام و طول عمر بسیار مناسبی دارند
  • هزینه خرید و نصب ایزوگام خود چسب بسیار مقرون به صرفه می باشد
  • سبک و بسیار کم وزن می باشد
  • از نظر زیست محیطی یک عایق کاملا پاک و بدون آلایندگی هستند

قیمت ایزوگام آسان چسب

انواع مختلفی از ایزوگام آسان چسب با کیفیت های مختلف و در عرض های متفاوت توسط شرکت های تولید کننده عایق های رطوبتی تولید و عرضه می  گردد که برحسب کیفیت و نام برند و شرایط بازار دارای قیمت های مختلفی می باشند .

 

قیمت ایزوگام آسان چسب
قیمت روز انواع ایزوگام آسان چسب

به همین دلیل لازم پیشنهاد می نماییم تا در زمان خرید ایزوگام برای کسب لیست جدید و بروز شده قیمت ایزوگام حتما با مشاورین شرکت ایزوگام سپهر تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *